Akrilik Medyumlar

MEDYUMLAR
Yapısını Bozmadan Boyanızın Kuruma Süresini, Parlaklığını, Dokusunu Veya Şeffaflığını Bir Ortamla Değiştirin.

34 sonuçtan 0–18 gösteriliyor

Schmincke : Crackling Paste : Çatlatma Macunu

95,00 TL 119,00 TL

Akriliklerdeki çatlaklar için. Bu ince, beyaz, eşit ve oldukça emici akrilik macun, kururken çatlamalar oluşturur. Akrilik renklerle (en fazla %30) boyanabilir veya kuruduktan sonra üzeri boyanabilir. Yağsız, sürdürülebilir ve özellikle sert yüzeylere fırça veya spatula ile uygulama.

Schmincke : Acrylic Binder : Akrilik Bağlayıcı (Kullanıma Hazır) : 200 ml

179,00 TL 224,00 TL

Schmincke saf sanatçı pigmentleri ile hafifçe ovalanan ipek mat akrilik boyalar için kullanıma hazır bağlayıcı madde. Su ile inceltilebilir ancak suya karşı nispeten çabuk kurur, sararmaz ve eskimeye karşı dayanıklıdır. Kullanmadan önce çalkala!

Schmincke : Acrylic Matting : Agent Akrilik Boya Matlaştırıcı : 250 ml

179,00 TL 224,00 TL

Akrilik boyalar için jel benzeri katkı maddesi. Eklenen miktara bağlı olarak parlaklığı azaltır - ipek mattan mata. Kurumayı geciktirir. Maksimum karıştırma oranı: 1: 1. Saf kullanmayın!

Schmincke : Acrylic Retarder : Akrilik Boya Geç Kurutucu

95,00 TL 119,00 TL

Akrilik renkler için jöle benzeri katkı maddesi. Kurumayı geciktirir. Uzun süreli ıslak-ıslak boyama için idealdir. Yaklaşık %20 eklemek, rengin kuruma süresini yaklaşık olarak uzatır. %50.Maksimum %30 oranında eklenecektir. Saf halde kullanılmamalıdır!

Schmincke : Acrylic Thickener : Akrilik Boya Yoğunlaştırıcı & Kalınlaştırıcı

95,00 TL 119,00 TL

Akrilik renkler için pastoz katkı maddesi. Tutarlılığı artırır. Az kullanın. Fazla miktarda eklemek karıştırma işlemini engelleyebilir. Saf halde kullanılmamalıdır!

Schmincke : Akrilik Bağlayıcı

91,00 TL 114,00 TL

Akrilik boyaları, akrilik yardımcıları ve zımparaları ovalamak için bağlayıcı. Parlak, renksiz, sararma yapmaz, yaşlanmaya karşı dayanıklıdır. Akrilik bağlayıcı su ile inceltilebilir, ancak su geçirmez hale getirmek için çabuk kurur. Schmincke akrilik boyalarına su yerine eklendiğinde alt tabakanın yapışmasını arttırır, boyaların parlaklığını ve şeffaflığını arttırır.

Schmincke : Akrilik Boyama Medyumu

95,00 TL 119,00 TL

Akrilik renkler için ince gövdeli ortam. Açık kurutma; parlaklığı ve şeffaflığı arttırır; yapışkan özelliklerini optimize eder (su ile ilgili). Katman boyama için idealdir.

Schmincke : Modelling Paste Coarse : Model Hamuru Kalın Kıvam : 250 ml

159,00 TL 199,00 TL

Sert, çok yoğun kıvamlı akrilik macun. Beyaz, pürüzlü bir yüzeye kadar kurur. Özellikle sert yüzeylerde yapılandırma ve modelleme efektleri için idealdir, örn. astarlanmış ahşap. Kuru fırça (tane) teknikleri için idealdir.

Schmincke : Modelling Paste Fine : Model Hamuru İnce Kıvam

159,00 TL 199,00 TL

Sert, çok yoğun kıvamlı akrilik macun. Hafif emici bir karaktere sahip beyaz, yarı parlak, düz bir yüzeye kadar kurur. Özellikle sert yüzeylerde yapılandırma ve modelleme efektleri için idealdir, örn. astarlanmış ahşap. Kuruyan yapılar çok ince zımpara kağıdı veya bıçakla işlenebilir.

Schmincke : Parlak Sıvı Akrilik Medyumu

91,00 TL 114,00 TL

Akrilik boyalar için yumuşak, akıcı bir yardımcı. Neredeyse berrak ve parlak kurur. Kurumayı geciktirir, parlaklığı ve şeffaflığı arttırır ve ayrıca yapışmayı iyileştirir. İki boyutlu tasarım için idealdir.

Schmincke : Pouring Medium S

241,00 TL 302,00 TL

Dökme tekniği için sıvı akrilik yardımcı, silikon yağı ilavesiyle hücre efektleri için de idealdir. Akış özelliklerini iyileştirmek için akrilik boyalarla karıştırılır. Ayrıca su ile seyreltilebilir ve artan hücre oluşumu için silikon yağı ile birleştirilebilir. Su geçirmez kurur. Işık kararlı, esnek film. 15 °C'nin altında kullanmayınız. Yüzeyler temiz, sağlam, fazla emici olmamalı ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Ön testler önerilir.

Schmincke : Pouring Medium

173,00 TL 217,00 TL

Akış teknolojisi ve dökme uygulamaları için sıvı akrilik yardımcı. Akış özelliklerini optimize eder. Akrilik boyalarla herhangi bir miktarda saf veya karıştırılarak kullanılabilir (ön test!). Çatlak oluşumu azalır. Suya dayanıklı ve karışım oranına bağlı olarak parlaktan yarı parlaka veya şeffaf-şeffafta kurur. Üst kat olarak da kullanılabilir. Sararma yapmayan, yapışkan olmayan bir yüzeye sahip esnek film. Lütfen dikkat: Silikon yağı ilavesi yüzeyde çatlak oluşumuna neden olabilir.

Schmincke : Special Painting Gel : 250 ml

214,00 TL 268,00 TL

Akrilik boyaların "pürüzsüz" boyanması için krem benzeri yardımcı. Kurumayı geciktirir, parlaklığı ve şeffaflığı artırır. Renk geçişlerinin ve renk gradyanlarının oluşturulmasını basitleştirir. Akrilik tablolara yağlı boyaya benzer bir yüzey efekti verir. Karıştırma oranı: maks. 1: 1.

Schmincke : Structuring Paste : Şekil Hamuru

159,00 TL 199,00 TL

Sert, macun kıvamında ekstra hafif akrilik macun. Daha etkileyici bir yüzey için beyaz, mat ve pürüzsüz kurur. Kanvas gibi esnek yüzeylerde bile tasarımı yapılandırmak için. Düşük ağırlığı nedeniyle geniş alanlarda kullanım için de idealdir. Diğer akrilik macunlarımıza göre çok daha hızlı kurur.

Schmincke : Super Retarder : Kuruma Geciktirici Medyum

95,00 TL 119,00 TL

Akrilik boyalar için jel benzeri, kıvamı koruyan katkı maddesi. Kurumayı önemli ölçüde geciktirir ve bu nedenle daha uzun yaş üzeri yaş boyama için idealdir. Yaklaşık bir ilave ile. %20, kuruma süresini yakl. %75. Maksimum ekleme: %50. saf kullanmayın!

Schmincke : Yarı Mat Sıvı Akrilik Medyumu

91,00 TL 114,00 TL

Akrilik boyalar için yumuşak, akıcı bir yardımcı. Neredeyse net ve yarı parlak bir son kata kadar kurur. Kurumayı geciktirir, parlaklığı ve şeffaflığı arttırır ve ayrıca yapışmayı iyileştirir. İki boyutlu tasarım için idealdir. Kullanmadan önce çalkalayınız.

Winsor & Newton : Galeria : Mat Medyum

136,00 TL 170,00 TL

Bu medyum, düz, eşit bir yüzey oluşturur.
Şeffaflığı, yapışmayı ve dayanıklılığı artırırken rengin parlaklığını korur.

Winsor & Newton : Galeria : Orta Grenli Doku Jeli : 250 ml

136,00 TL 170,00 TL

Akrilik renkle karıştırıldığında Medium Grain Gel orta derecede tanecikli bir doku oluşturur.
Tek başına şeffaf, dokulu bir film olarak veya ilave renk ile kullanılabilir.
Ayrıca fazla miktarlı olarak kullanılabilir.
Medium Grain Gel, dokunun eşit şekilde dağılmasını sağlamak için formüle edilmiştir.

34 sonuçtan 0–18 gösteriliyor