Hakkımızda

 

Güzel sanatlar malzemeleri konusunda tutkuluyuz ve her sanatçının eşsiz ihtiyaçlarına hitap eden çok çeşitli stoklarımız var. Bir galeri bodrumundan bir düzine ürün sattığımızdan, şimdi dünya çapında on binlerce sanatçıya sipariş gönderiyoruz. Bu büyümeye rağmen, etik değerlerimiz aynı kalıyor: En iyi ürünleri buluyoruz, uygun fiyatlarla sunuyoruz ve olağanüstü bir hizmet kalitesi sunuyoruz.


Ekibimiz kullandıkları malzemeleri önemseyen pratik sanatçılardan oluşur. Uzmanlığımızı, malzemelerin en iyi kullanımı hakkında tavsiyelerde bulunmak ve yaratıcılık potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için boya, fırça, yüzey ve çeşitli eşyalar ile tüm yeteneklere sahip sanatçılara sunmak için kullanıyoruz.


Ürün yelpazemiz rakipsizdir. Dünya çapında esnaf üreticilerinden lider markalara kadar heyecan verici yeni ürünler arıyoruz. İhtiyacınız olan şey yoksa, onu bulmak için elimizden geleni yapacağız. Kendi ürün yelpazemizi de yapıyoruz; doğrudan en iyi üreticilerle çalışarak, mükemmel bir fiyata kaliteli malzemeler sunduğumuzdan emin olmak için distribütörleri kestik.