Sulu Boya

117 sonuçtan 0–18 gösteriliyor

Schmincke : Masking Fluid : Renksiz Nötr Maskeleme Sıvısı

91,00 TL 114,00 TL

Resmin suluboya kağıdı, düz çizim kartonu ve benzeri boyama zeminleri üzerine işlenemeyen alanlarını kapatmak için renksiz, kuruyan, kokusuz maskeleme sıvısıdır. İnce uçlu kalemden direkt olarak uygulanır.

Schmincke : Aero Grund Astar

173,00 TL 217,00 TL

AERO COLOR ® Professional için astar. Plastik veya metal gibi emici olmayan yüzeylerde yapışmayı iyileştirir.

Schmincke : Aero Retarder : Geç Kurutucu

95,00 TL 119,00 TL

AERO COLOR ® Professional'ın kurumasını geciktirir ve böylece airbrush iğnesindeki boya kalıntılarını da azaltır. Maksimum ekleme: 1: 1. Saf kullanmayın!

Schmincke : Akademie Aquarell : Sulu Boya : Yarım Tablet

43,00 TL 54,00 TL

Yarım tablette, sıvı formda birkaç kez dökülen, 24 son derece ışığa dayanıklı renk tonu

Schmincke : Akademie Aquarell : Sulu Boya Seti : 12 Renk x Yarım Tablet (Ekstra Boşluklu Metal Kutu)

466,00 TL 583,00 TL

12 x ½ tablet ve 12 ½ tablet için ek alan içeren metal kutu.

Schmincke : Akademie Aquarell : Sulu Boya Seti : 12 Renk x Yarım Tablet (Metal Kutu)

432,00 TL 540,00 TL

12 x ½ tablet kompakt metal kutu. Kutu 12,8 x 7,3 x 2,3 cm (U / G / Y) biçimine sahiptir.

Schmincke : Akademie Aquarell : Sulu Boya Seti : 24 Renk x Tam Tablet (Metal Kutu)

1.267,00 TL 1.584,00 TL

24 x tam tablet metal kutulu set.

Schmincke : Aqua Collage : Kolaj Medyumu : 60 ml

110,00 TL 138,00 TL

Boya üzerine saf veya sulu boya ile karıştırılmış AQUA kolajı uygulayın ve ilgili parçacıkları (tekstil, ipek kağıt, pigmentler, kum) ıslak ortama serpin veya bastırın. Suda çözünür kalır. AQUA fix ile karıştırılan AQUA kolajı su geçirmez hale gelir ve üzeri boyanabilir. Dikkat: Tencerede renk + ortamı karıştırmayın.

Schmincke : Aqua Drop : Sıvı Sulu Boya : 30 ml

61,00 TL 77,00 TL

Schmincke Aqua Drop, son derece ışığa dayanıklı, suda çözünür ve suda inceltilebilir, pigment bazlı bir sıvı sulu boyadır.Suluboya boyama, kaligrafi, kentsel eskiz, el yazısı ve airbrush (≥ 0,15mm) için ideal olan Aqua Drop, her türlü sulu boyacı uygulamasını geliştirecek çok yönlü ve yüksek kaliteli bir sıvı sulu boyadır.Seri, 24 kadmiyum içermeyen şeffaf renkten oluşan iyi dengelenmiş bir renk paletine ve karıştırma ve vurgulamalar için bir Opak Beyaza sahiptir. Serinin ışık haslığı derecesi, temiz karıştırma için 13 tek pigment tonu ile Mükemmel veya İyi'dir. Tüm Aqua Drop renkleri, Schmincke Horadam ve Akademie dahil olmak üzere diğer sulu boyalarla uyumludur.Renkler, rengi kolayca sallamak için 30 ml'lik geri dönüştürülebilir plastik pipet şişelerinde mevcuttur.

Schmincke : Aqua Effect Spray : 100 ml

159,00 TL 199,00 TL

Sulu boya için efekt ortamı. Rastgele, tuhaf yüzey efektlerine izin verir. Hala nemli olan sulu boyaya yakl. 20-30 cm. Dikkat: Lütfen düzenlenmeyecek resim alanlarını kapatın! %100 bez veya pamuklu kağıt gibi çok emici yüzeylerde etkisi yoktur.

Schmincke : Aqua Fix : Su Geçirmezlik Medyumu : 60 ml

110,00 TL 138,00 TL

Sulu boya için araçlar. Boyaların su geçirmezliğini arttırır ve örneğin sır tekniğinde üst boyama yapılırken tekrar çözülmesini engeller. Sulu boyalarda su yerine kullanılır. Su geçirmez kurur. Kullanımdan sonra fırçaları ve paleti sabun ve suyla hızlı ve iyice temizleyin.

Schmincke : Aqua Gloss : Sulu Boya Parlaklık Medyumu : 60 ml

110,00 TL 138,00 TL

Sulu boya için araçlar. Parlaklığı ve parlaklığı arttırır. Kurutma etkisi vardır, sulu boya gibi kurumaz ve su geçirmez değildir. AQUA Gloss sulu boya ile karıştırılabilir veya saf olarak uygulanabilir.

Schmincke : Aqua Granulation Spray : 15 ml

91,00 TL 114,00 TL

Bu suluboya pompa spreyi, normalde eşit şekilde akan suluboyalarda tanelemeye benzer efektler oluşturmak için kullanılır. İnce atomizer nozulu ile değiştirilecek nemli sulu boyaya özel olarak püskürtülür ve işlem yapılan bölgedeki pigmentlerin seçici olarak bir araya gelmesini sağlar. HORADAM® AQUARELL'in yalnızca birkaç tonu varsayılan olarak granüle edildiğinden (broşürde "G" ile işaretlenmiştir), diğer tüm renk tonları da bu yardımcı sprey ile granülleştirici bir etkiye sahip olabilir. Granül renk tonlarıyla efekt yoğunlaştırılır. Atomizer eklentisi ile bir görüntüdeki en küçük alanlar bile işlenebilir.

Schmincke : Aqua Lift Off : Sulu Boya Düzeltme Medyumu : 60 ml

110,00 TL 138,00 TL

Suluboya kağıdının önceden kurumuş sulu boya katmanlarının daha sonra (kısmen) çıkarılması ve ardından bir suluboya görüntüsünün değiştirilmesi veya düzeltilmesi amacıyla ön muamelesi için - bir tür "lekelenmeyen" ortam. Bu özellikle "lekelenen" (yani tekrar çıkarılması zor, üçgen simgesiyle işaretlenmiş) suluboyalar için önemlidir. Kaldırma ortamı, boya yüzeyini izole ettiği için boya uygulanmadan ÖNCE uygulanır. Güçlü emici ve zayıf boyutlu kağıtlar durumunda, ortam seyreltilmeden uygulanır; daha büyük boyutlu kağıtlar söz konusu olduğunda, ortam su ile seyreltilmelidir. Kağıtların özellikleri büyük ölçüde değişebileceğinden, ön testler önerilir. AQUA Lift-off-Medium suda çözünmeden kurur ve bu nedenle asla bir suluboya kuyusuna girmemelidir. Aletler kullanımdan sonra hızlı bir şekilde temizlenmelidir.

Schmincke : Aqua Pasto : Bağlayıcı Medyum : 125 ml

219,00 TL 274,00 TL

Sulu boyalar için medyum. Kurumayı geciktirir; renk akışını azaltır ve parlaklığı artırır; orta katmanlarda spatula ile teknikler için uygundur. Dikkat: Çok kalın katmanlar çatlayabilir! Sulu boya gibi kuruduktan sonra suda çözünür kalır; sulu boyalarla karıştırılabilir veya saf olarak uygulanabilir.

117 sonuçtan 0–18 gösteriliyor