Sulu Boya Medyumlar

Yapısını bozmadan boyanızın kuruma süresini,

parlaklığını, dokusunu veya şeffaflığını bir medyumla değiştirin.

28 sonuçtan 0–18 gösteriliyor

Schmincke : Aero Grund Astar

173,00 TL 217,00 TL

AERO COLOR ® Professional için astar. Plastik veya metal gibi emici olmayan yüzeylerde yapışmayı iyileştirir.

Schmincke : Aero Retarder : Geç Kurutucu

95,00 TL 119,00 TL

AERO COLOR ® Professional'ın kurumasını geciktirir ve böylece airbrush iğnesindeki boya kalıntılarını da azaltır. Maksimum ekleme: 1: 1. Saf kullanmayın!

Schmincke : Aqua Collage : Kolaj Medyumu : 60 ml

110,00 TL 138,00 TL

Boya üzerine saf veya sulu boya ile karıştırılmış AQUA kolajı uygulayın ve ilgili parçacıkları (tekstil, ipek kağıt, pigmentler, kum) ıslak ortama serpin veya bastırın. Suda çözünür kalır. AQUA fix ile karıştırılan AQUA kolajı su geçirmez hale gelir ve üzeri boyanabilir. Dikkat: Tencerede renk + ortamı karıştırmayın.

Schmincke : Aqua Effect Spray : 100 ml

159,00 TL 199,00 TL

Sulu boya için efekt ortamı. Rastgele, tuhaf yüzey efektlerine izin verir. Hala nemli olan sulu boyaya yakl. 20-30 cm. Dikkat: Lütfen düzenlenmeyecek resim alanlarını kapatın! %100 bez veya pamuklu kağıt gibi çok emici yüzeylerde etkisi yoktur.

Schmincke : Aqua Fix : Su Geçirmezlik Medyumu : 60 ml

110,00 TL 138,00 TL

Sulu boya için araçlar. Boyaların su geçirmezliğini arttırır ve örneğin sır tekniğinde üst boyama yapılırken tekrar çözülmesini engeller. Sulu boyalarda su yerine kullanılır. Su geçirmez kurur. Kullanımdan sonra fırçaları ve paleti sabun ve suyla hızlı ve iyice temizleyin.

Schmincke : Aqua Gloss : Sulu Boya Parlaklık Medyumu : 60 ml

110,00 TL 138,00 TL

Sulu boya için araçlar. Parlaklığı ve parlaklığı arttırır. Kurutma etkisi vardır, sulu boya gibi kurumaz ve su geçirmez değildir. AQUA Gloss sulu boya ile karıştırılabilir veya saf olarak uygulanabilir.

Schmincke : Aqua Granulation Spray : 15 ml

91,00 TL 114,00 TL

Bu suluboya pompa spreyi, normalde eşit şekilde akan suluboyalarda tanelemeye benzer efektler oluşturmak için kullanılır. İnce atomizer nozulu ile değiştirilecek nemli sulu boyaya özel olarak püskürtülür ve işlem yapılan bölgedeki pigmentlerin seçici olarak bir araya gelmesini sağlar. HORADAM® AQUARELL'in yalnızca birkaç tonu varsayılan olarak granüle edildiğinden (broşürde "G" ile işaretlenmiştir), diğer tüm renk tonları da bu yardımcı sprey ile granülleştirici bir etkiye sahip olabilir. Granül renk tonlarıyla efekt yoğunlaştırılır. Atomizer eklentisi ile bir görüntüdeki en küçük alanlar bile işlenebilir.

Schmincke : Aqua Lift Off : Sulu Boya Düzeltme Medyumu : 60 ml

110,00 TL 138,00 TL

Suluboya kağıdının önceden kurumuş sulu boya katmanlarının daha sonra (kısmen) çıkarılması ve ardından bir suluboya görüntüsünün değiştirilmesi veya düzeltilmesi amacıyla ön muamelesi için - bir tür "lekelenmeyen" ortam. Bu özellikle "lekelenen" (yani tekrar çıkarılması zor, üçgen simgesiyle işaretlenmiş) suluboyalar için önemlidir. Kaldırma ortamı, boya yüzeyini izole ettiği için boya uygulanmadan ÖNCE uygulanır. Güçlü emici ve zayıf boyutlu kağıtlar durumunda, ortam seyreltilmeden uygulanır; daha büyük boyutlu kağıtlar söz konusu olduğunda, ortam su ile seyreltilmelidir. Kağıtların özellikleri büyük ölçüde değişebileceğinden, ön testler önerilir. AQUA Lift-off-Medium suda çözünmeden kurur ve bu nedenle asla bir suluboya kuyusuna girmemelidir. Aletler kullanımdan sonra hızlı bir şekilde temizlenmelidir.

Schmincke : Aqua Pasto : Bağlayıcı Medyum : 125 ml

219,00 TL 274,00 TL

Sulu boyalar için medyum. Kurumayı geciktirir; renk akışını azaltır ve parlaklığı artırır; orta katmanlarda spatula ile teknikler için uygundur. Dikkat: Çok kalın katmanlar çatlayabilir! Sulu boya gibi kuruduktan sonra suda çözünür kalır; sulu boyalarla karıştırılabilir veya saf olarak uygulanabilir.

Schmincke : Aqua Primer Coarse : Kalın Astar

173,00 TL 217,00 TL

Kanvas, karton veya ahşap gibi yağsız yüzeylerde sulu boya çalışmaları için beyaz, ışığa dayanıklı ve yaşlanmaya dayanıklı, kaba yapılı bir astar. Elastik, mat, yapılandırılmış bir film halinde kurur. AQUA-Grund, kaba kullanıma hazırdır ve doğrudan yüzeye malalanır.

Schmincke : Aqua Primer Fine : İnce Astar

173,00 TL 217,00 TL

Kanvas, karton veya ahşap gibi yağsız yüzeylerde sulu boya çalışmaları için beyaz, solmaz ve yaşlanmaya dayanıklı astar. Elastik, mat, pürüzsüz bir film halinde kurur. AQUA-Grund, fine kullanıma hazırdır ve yüzeye en az 3 kat uygulanmalıdır. Seyreltilmişse (en fazla %10 su), daha fazla katman gerekir.

Schmincke : Aqua Primer Transparent Astar

173,00 TL 217,00 TL

Sedye çerçeveleri, ahşap, akrilik boyalar vb. gibi yağsız yüzeylerde suluboya boyama için şeffaf astar, bu sayede yüzey - mevcut beyaz AQUA astarının aksine ince bir şekilde görünür kalır ve böylece özel yaratıcı olanaklar sağlar. AQUA Grund, şeffaf kurur, pürüzsüz, mat, elastik ve yaşlanmaz. Suluboya, guaj ve akrilik boyalarla üzeri boyanabilir (veya renklendirilebilir).

Schmincke : Aqua Shine : Parlaklık Medyumu İnci Efekti : 60 ml

110,00 TL 138,00 TL

Sulu boya için efekt ortamı. Göz kamaştırıcı sedef efektleri sağlar. Kurutma etkisi vardır, sulu boya gibi kurumaz ve su geçirmez değildir. Tek başına veya sulu boya ile karıştırılarak kullanılabilir. Kullanmadan önce çalkalayınız.

Schmincke : Gum Arabic : Konsantre Arap Zamkı

110,00 TL 138,00 TL

Sürtünme için bağlayıcı suluboya ve guaj boyaları kendiniz yapın. Suda inceltilebilir ve leke tutmaz, ancak kuruturken su geçirmez değildir. Schmincke suluboya ve guaj boyaların eklenmesi, alt tabakanın yapışmasını arttırır, parlaklığı ve şeffaflığı arttırır ve renk tonunun derinleşmesine yol açar.

Schmincke : Parlaklık & Şeffaflık ve Yapışma Gücünü Artıran İnceltici

173,00 TL 217,00 TL

AERO COLOR ® Professional için tiner. Şeffaflığı artırır, yapışmayı iyileştirir ve silme ve su direncini artırır. AERO COLOR® Professional ile her oranda karıştırılabilir.

Schmincke : Sığır Ödü (Oxgall)

72,00 TL 90,00 TL

Sulu boya ve guaj boyama için doğal ıslatıcı. Boyaların yüzey gerilimini azaltır. Az kullanın. Depolama sırasında topaklanan herhangi bir öküz safrasının, yardımcı maddenin işlenmesi üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Schmincke : Sulu Boya Fiksatifi Sprey : 300 ml

179,00 TL 224,00 TL

Sulu boya tablolarını alkol bazlı nem ve tozdan korumak için son sabitleyici. Renksiz; sararmaz, yaşa dayanıklı; hızlı kurutma. (İpucu: Sulu boya kağıtların şeffaflığını artırabilir!)

Schmincke : Transparan Parlak Astar Final Vernik Deri Medyumu

173,00 TL 217,00 TL

AERO COLOR ® Professional için son kat. Şeffaf, renksiz, parlak ve elastik bir film halinde kurur. Deri üzerinde çalışmak için astar, orta ve son kapatıcı olarak da idealdir. deri astarı olarak: distile su ile 1: 1 seyreltin medyum olarak : 2 kısım boyayı 1 kısım ortam ile karıştırın son kat olarak: saf kullanın

28 sonuçtan 0–18 gösteriliyor